Apartments
завжди на зв'язку:
Київ, вул. Саксаганського 15, оф. 22
- "Apartments Kiev"
+38 (044) 229-35-35
+38 (067) 402-47-97
выбір валюти
UAH
USD
EUR
Кіл-ть кімнат
Кіл-ть місць
Ціна
Станція метро

ТОП МІСЦЬ КИЄВА, обов'язкових до відвідування

 

Ми хочемо розповісти Вам, дорогі гості, які ж місця є символами столиці України, її головними пам'ятками і які зобов'язаний відвідати кожен гість Києва. Безумовно, місто Київ славиться своєю історією і багатьма історичними, культурними, і просто цікавими місцями. Але, в цій статті, ми зупинимося на 5 головних, на наш погляд, місцях, які просто необхідно відвідати. Інакше, вважайте, що в Києві Ви так і не побували.)

 

Майдан Незалежності.

Центральна площа міста і серце столиці України. Майдан займає знакове місце, як в історії міста, так і всієї країни в цілому. Тут відбувалися історично важливі події, які в різні роки відігравали ключову роль в житті всієї країни. До Майдану Незалежності прилягає центральна вулиця Києва - Хрещатик, вечірня прогулянка по якій, доставить Вам масу задоволення.

 

Майдан Незалежності

 

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра - одна з головних святинь всіх православних християн і перший монастир на Русі. Щорічно її відвідують мільйони паломників з усього світу. На території Києво-Печерської Лаври розташований цілий комплекс церков і монастирів, а також знаходяться унікальні підземні печери, в яких зберігаються мощі святих.

 

Києво-Печерська Лавра

 

Андріївський узвіз

Якщо Майдан Незалежності - це серце міста Києва, то Андріївський узвіз - це безперечно його душа. Стара, мощена вулиця, яка неперевершено передає дух і колорит міста. Тільки тут можна відчути справжню атмосферу старого Києва. Вулиця, є ще й місцем збору місцевих художників і ремісників, які із задоволенням поділяться з Вами цікавими історіями міста, і у яких, Ви зможете придбати пам'ятні сувеніри. На Андріївському розташовані цікаві музеї. Музей «Однієї вулиці» і Будинок Михайла Булгакова заслуговують уваги гостей.

 

Андріївський узвіз

 

Золоті ворота

Унікальна споруда, що збереглася до наших днів. Золоті Ворота, в минулому один із стародавніх входів до Києва. Усередині споруди, зараз знаходиться музей. Розташовані прямо при виході зі станції метро Золоті ворота.

Золоті ворота

 

Монумент Батьківщина-Мати

Монумент розташований у столичному Парку Слави, недалеко від станції метро Арсенальна. Батьківщина-Мати символізує перемогу над фашизмом у Другій світовій війні. Один з найвищих монументів у світі. Усередині споруди знаходиться музей Великої Вітчизняної війни, а на самому монументі є оглядовий майданчик, з якого відкривається прекрасна панорама на Київ.

 

Батьківщина-мати

 

Компанія Apartment Kiev бажає Вам приємного проведення часу в Києві.