Apartments
завжди на зв'язку:
Київ, вул. Саксаганського 15, оф. 22
- "Apartments Kiev"
+38 (044) 229-35-35
+38 (067) 402-47-97
выбір валюти
UAH
USD
EUR
Кіл-ть кімнат
Кіл-ть місць
Ціна
Станція метро

Як вигідно орендувати квартиру подобово

 

Зараз можна знайти величезну кількість компаній, які пропонують послуги з оренди квартир подобово в Києві. Але, не всі з них можуть відповідати заявленій якості і можуть залишити про себе вкрай негативне враження. Тим самим, Ваше перебування в столиці, може бути зіпсовано. Не надто райдужна перспектива, чи не так? Адже кожен бажає з комфортом провести свій час.

 
Яку ж компанію вибрати і як зробити правильний вибір квартири? Компанія Apartment Kiev допоможе Вам і дасть кілька цінних порад, слідуючи яким, Ви точно зробите правильний вибір!
 
Отже, при виборі апартаментів подобово, необхідно звернути увагу на компанію, яка їх пропонує. Існують компанії-посередники і компанії, які надають свої апартаменти. Компанії-посередники - не мають своїми квартирами. На їх сайтах розміщені квартири інших компаній. Користуючись послугами подібних компаній, Ви, в першу чергу переплачуєте за апартаменти. Тому як посередники, беруть за свої послуги комісію і набагато завищують ціну на саму квартиру. Також, компанії-посередники не несуть ніякої персональної відповідальності за житло, яке вони Вам пропонують. Не відповідають за чистоту квартири та її відповідність заявленому в описі. Вони не можуть гарантувати, що Ви отримаєте саме ті апартаменти, які забронювали. Дуже часто посередники приймають бронь на квартиру, не знаючи, чи вільна вона на заявлені дати. Від грошей ніхто відмовлятися не хоче і питання краще вирішувати вже по приїзду клієнта, що для нього, є не дуже приємним процесом. І тепер постає питання. Як визначити на сайті якій компанії Ви знаходитесь?
 
Є кілька ознак, які допоможуть визначити посередника!

1) Вік компанії. Як правило, компанії-посередники, досить молоді компанії, віком до 5 років. Тому, звертайте увагу на вік. Чим старше компанія, тим більше до неї довіри і менше вірогідності, що Ви перебуваєте на сайті посередницької фірми з сумнівною репутацією.
2) Кількість квартир, представлених на сайті. У посередників велика кількість апартаментів, часто в різних районах міста. Сайти, на яких розміщено більше 40 добових квартир, швидше-всього, є посередниками.
3) Відсутність офісу. На сайті посередників, часто представлені тільки номери телефонів, без адрес офісу компанії. Ми настійно рекомендуємо не користуватися послугами компаній, які не мають постійного офісу або представництва в Києві. У випадку, виникнення проблем або питань, Вам не буде куди звернутися.
 
Ось, основні ознаки, на які варто звернути увагу, при виборі компанії з оренди добових квартир.
 
Також, на ринку послуг, у сфері подобової оренди, варто виділити сайти-портали, на яких розміщено величезна кількість пропозицій, в різних містах і країнах. Авторитетні і перевірені портали, користуються високим рівнем довіри, як з боку клієнта, так і з боку компанії власника апартаментів. Такого роду компанії, надають певні гарантії для клієнта і можуть вважатися безпечними, але ціни на таких порталах, вище реальної вартості апартаментів.
 
Можемо підвести невеликий підсумок. При виборі компанії, звертайте увагу на вік компанії (чим довше вона працює на ринку, тим більше до неї довіри), її контактні дані (обов'язкова наявність офісу з вказаною адресою) і, на відгуки про неї (витратьте трохи часу і вивчіть відгуки про компанію в інтернеті, так Ви отримаєте більш об'єктивну інформацію про неї). Вибирайте компанії з гарною репутацією, яка працює на ринку досить довгий час. Слідуючи таким простим правилам, Ви зможете вигідно, а головне безпечно зняти квартиру в Києві.
 
У свою чергу, хочемо зауважити, що наша компанія Apartment Kiev - одна з найбільших на ринку добової оренди і працює вже 15 років. У нас багатий досвід і ми, точно знаємо, як зробити Ваше перебування в Києві максимально комфортним і приємним. Тисячі клієнтів з усього світу користуються нашими послугами і довіряють нам. Довіртеся і Ви.